Pzt- Pzr: 7/24
+90 533 495 34 39
prestijevdesaglik@gmail.com

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

İstanbul genelinde ailelere evde sağlık, bakım hizmetleri veren bir sağlık kuruluşudur. Evde bakım merkezimiz bugüne kadar pekçok hasta ve ailesine ulaşmıştır.

Temel hizmet politikamız hasta memnuniyeti kolay ulaşılabilir olmak etkin ve hızlı çözüm odaklı operasyonlar gerçekleştirmektedir.Doğru ve zamanında yapılan acil ilk yardım hayat kurtarmaktadır. En küçük gecikme, telafisi mümkün olmayan olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Gereken acil müdahalenin öncelikle ve ön şartsız yapılması insani bir görev olduğu gibi edindiği ilke ve görevidir.Bu sebepten ötürü sağlığınız bizim için değerli ve size kolay ulaşılabilirlik ve memnuniyet birincil önceliğimizdir.

Vizyonumuz

Ahlaki değerlerden ödün vermeden ve bilimsel kaynaklara bağlı kalarak, sizlerin daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmenizi amaçlayan, değişen dünyada değişen beklentilerin farkında olan, evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü sağlık hizmetini veren yüksek enerjili ve güleryüzlü bir sağlık kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Sağlık ve bakım hizmetlerine ihtiyaç duyan bireylere, evlerinde veya bulundukları yerde, profesyonel çalışanlar ile nitelikli sağlık hizmetleri sunmak